| RSS
Меню сайту
МОНУ
Управління освіти
ММЦ
Гаряча лінія
Педпреса

Інформація про садок

    

                   Дошкільний навчальний заклад №4 

Прилуцької міської ради Чернігівської області розташований у мальовничому куточку міста,  мікрорайоні «Рокитний». Hезважаючи на те,що заклад заснований 60 років назад, він живе, розвивається і має сучасний вигляд. На даний час в закладі функціонує 7 вікових груп  та 1 клас, де навчаються діти шестирічного віку  Прилуцької ЗОШ   І –  ІІІ ст. №3 ім. С.Г. Шовкуна.  До послуг малят та їх батьків різні  режими перебування у дитячому садку: протягом всього дня, тільки під час навчання з короткотривалим перебуванням.

    Велика територія закладу оформлена враховуючи вимоги сучасного  ландшафтного дизайну. Це куточки  лісу, саду, городу, альпійська  гірка. Милує око зелень ошатних дерев та газонів,  різнобарв'я квітів на клумбах та рабатках, які є не лише прикрасою,  а й  місцем спільної діяльності дорослих та вихованців. У цьому  казковому оточенні дитина почуває себе  затишно і вільно, вона  відпочиває душею.   

     Щодня приміщення садочка наповнюється радісним щебетом  вихованців. Для них створені належні   умови як в приміщенні  ДНЗ  так і поза його межами. Затишні спальні та групові кімнати,  коридори,  музично – спортивна зала мають сучасне  естетичне  оформлення та наповнення, що повністю забезпечує   потреби  дітлахів у розвитку та вихованні.

      Осередком всієї педагогічної роботи дошкільного закладу є  методичний кабінет. Йому належить провідна роль у наданні дієвої допомоги педагогам у створенні організаційних умов для безперервного вдосконалення фахової освіти і кваліфікації педагогічних працівників, в організації навчально – виховного процесу, в співпраці з батьками, в створенні матеріально – технічної бази. Методичний кабінет – це скарбниця традицій дошкільного закладу, завдання якого зробити ці надбання доступними та життєво дієвими для педагогів, сприяти підвищенню  психолого – педагогічних знань, вмінь та навичок вихователів, вирішенню завдань всебічного розвитку дітей, передбачених чинною програмою та оновленою редакцією Базового компонента дошкільної освіти в Україні.

       Навчальний план, за яким працює ДНЗ забезпечує компетентність  дитини згідно з вимогами Базового Компонента та Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина». Для його реалізації крім  вихователів в закладі працюють директор, вихователь–методист, інструктор з фізичної культури, практичний психолог, музичні керівники, медична сестра, обслуговуючий персонал. В усіх  вікових групах змістовно та цікаво проходять години пізнавального розвитку. В доступній формі малята отримують елементарні науково – достовірні знання про навколишній світ. Завдяки інтеграції різних видів діяльності у вихованців закладу формується мовленнєва, логіко – математична компетентності, виховується творче ставлення до життя, формується цілісна картина світу.
        Велика увага в закладі приділяється розвитку у дитини  певного емоційного ставлення до навколишнього світу, духовно –  моральних цінностей, норм та ідеалів суспільства. Працюючи над  науково – методичною темою управління освіти «Формування  національної свідомості та патріотизму особистості в навчально-виховному процесі», в садочку розроблено  ряд заходів, які мають позитивний вплив на формування національно-патріотичних почуттів дитини, сприяють засвоєнню вічних цінностей: милосердя, співчуття, прагнення правди, любові до рідної домівки, держави.
        Пріоритетним напрямком роботи закладу є виховання здорового  підростаючого покоління. В закладі впроваджується система  фізкультурно – оздоровчих заходів, побудована на основі новітніх  оздоровчих технологій. Це дало можливість знизити рівень  захворюваності та покращити показники фізичного розвитку  вихованців.
        Планомірно проводиться робота з обдарованими дітьми. За бажанням дітей та батьків була організована робота гуртків різного спрямування. Керівниками гуртків розроблені плани роботи, що сприяли формуванню позитивних результатів.
        В дошкільному закладі працює профільна група «Гармонія», метою якої є залучення дітей до творчого пошуку при ознайомленні з мистецтвом Прилуччини, виховання почуття любові до рідного краю.
        Нашими однодумцями та помічниками у вихованні підростаючого покоління є батьки вихованців садочка. Об’єднання зусиль педагогів та батьківської громадськості допомагає створити широкий розвивальний простір, сприятливий для повноцінного буття дитини в сім’ї та дитячому садку, розкриттю нею своїх сутніх сил.
                                        
                                Ми раді зустріти в своєму садочку
                               кожного юного мешканця Прилук,
                                          зігріти йому душу,
                              подарувати частинку своїх сердець.
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Гаряча лінія
Педагогічна преса

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz