| RSS
Меню сайту
МОНУ
Управління освіти
ММЦ
Гаряча лінія
Педпреса

Гурткова робота

  

     Щороку педагогами закладу проводиться  діагностування нахилів дітей до різних видів діяльності. За його результатами та з врахуванням побажань дітей, батьків організовується робота гуртків різного спрямування.

 

  Вся гурткова робота проводиться на безоплатній основі згідно з розкладом, затвердженим  педагогічною  радою.

 

 

Гурток «Маленькі туристи» - краєзнавчо – туристичного спрямування.

 

Керівник: інструктор з фізкультури Мамай Оксана Іванівна. 

     В гуртку займаються діти за бажанням 1 раз на тиждень згідно з перспективним планом, що затверджений на початку року. Заняття проводяться в ігровій формі як у приміщенні, на майданчику ДНЗ, так і поза межами закладу. Гуртківці оволодівають елементарними навичками туристичної діяльності, одночасно вивчаючи історію, природу, географічні особливості  рідного краю.

 

Гурток «Веселі музики» - гра  на дитячих музичних інструментах.

 

Керівник гуртка – музичний керівник Загребельна Оксана Володимирівна.

     Проводиться 2 рази на місяць. На думку Оксани Володимирівни гра в оркестрі розвиває слух, відчуття ритму, уміння грати в ансамблі. Гра в ансамблі з деригентом вчить малюків бути уважними, терплячими, поважати один одного.
  Свої вміння гуртківці  використовують при озвучуванні казок, віршів і як акомпанемент до рухів. Їх виступи є окрасою будь-якого заходу, що проводиться як в садочку, так і в місті.  Під час занять гуртка, використовується  методика відомого дитячого музиканта К.Орфа  та інструменти, виготовлені музичними керівниками та гуртківцями власноруч.

 

Гурток "Пісенний віночок" спрямований на розвиток вокальних здібностей.

Організовує його роботу  музичний керівник Антонова Світлана Леонідівна.

     Проводиться 2 рази на місяць. Відвідують діти 5 – 6 років. Гуртківці звітують про свою роботу, виступаючи на святах, перед батьками, на методичних об’єднаннях, беруть участь у фестивалях міського та обласного рівнів, де неодноразово були переможцями. В основу роботи гурткових занять покладено методику навчання вокального співу чеського музиканта – педагога Ф. Лиссека.

 

Гурток «Зернята духовності» - духовно – морального  спрямування.

Керівник вихователь Ляшенко Вікторія Петрівна.

     Заняття гуртка проводяться 2 рази на місяць. В доступній ігровій формі діти ознайомлюються з моральними заповідями, залучаються до національних традицій Православної культури українського народу, вчаться діяти за покликанням совісті і серця, реалізовують на практиці засоби і способи бережного ставлення до навколишнього світу, оточуючих і себе. Гуртківці залучаються до святкування народних свят, обрядів, є активними учасниками заходів духовно – морального змісту.

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Гаряча лінія
Педагогічна преса

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz