| RSS
Меню сайту
МОНУ
Управління освіти
ММЦ
Гаряча лінія
Педпреса

Гурткова робота

    Щороку педагогами закладу проводиться  діагностування нахилів дітей до різних видів діяльності. За його результатами та з врахуванням побажань дітей, батьків організовується робота гуртків різного спрямування.

  Вся гурткова робота проводиться на безоплатній основі згідно з розкладом, затвердженим  педагогічною  радою.
 

Гурток «Цікаві шашки» - фізкультурно-спортивного спрямування.

  

   

Керівник: інструктор з фізкультури Мамай Оксана Іванівна. 

           В гуртку займаються діти за бажанням 1 раз на тиждень згідно з перспективним планом, що затверджений на початку року. Широко використовуються керівником творчі, нестандартні завдання, ігрові ситуації, інтелектуальні розминки, які дуже подобаються дошкільникам. Починаючи з другої половини року організовуються шахові турніри, дозвілля у формі спільної партнерської діяльності дорослих з дітьми.

Юні шашкісти добре орієнтуються у шахових термінах, знають будову шахової дошки та шахових комбінацій, вміють толерантно взаємодіяти із суперником, достойно приймати поразку. Але саме головне, що вони отримують задоволення від цієї діяльності та всі мають мрію – стати відомими шашкістами та прославити Україну у майбутньому. Тож побажаємо їм здійснення їх мрій.

 

Гурток «Чарівний світ театру» - художньо-естетичного спрямування.

 

 

 

Керівник гуртка – музичний керівник Загребельна Оксана Володимирівна.

    Саме вона керується у своїй роботі словами С.Русової, що «театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину». Завдання гуртка спрямовані на те, щоб розкрити і розвинути творчий початок, який закладений в дитині вже з народження. Під час роботи тут органічно поєднуються художнє слово, драматична дія, музика, живопис і література. Робота гуртка тісно пов’язана з музикою, під час вистав діти співають, танцюють, імпровізують.

Театр – це диво! А головніше, це диво творять самі маленькі діти. Вони зростають, міцніють і розвиваються в процесі його творення. У закладі дошкільної освіти №4 гурток «Чарівний світ театру» діти відвідують із задоволенням, тому, що для них це свято: яскраве дійство, цікаві перевтілення, бурхливі оплески і щирі усмішки.

 

 

Гурток "Пісенний віночок" спрямований на розвиток вокальних здібностей.

 

 

Організовує його роботу  музичний керівник Антонова Світлана Леонідівна.

    Гурток «Пісенний віночок» відвідують хлопчики та дівчатка, які щиро люблять українські пісні та вміють і хочуть їх співати. Метою роботи даного гуртка є розвиток вокальних здібностей та інтересів дітей, ознайомлення з елементами нотної грамоти, формування патріотичних почуттів засобами української пісні. Творчий підхід керівника гуртка до планування та організації роботи з дітьми забезпечує послідовність розвитку спеціальних та загальних здібностей дітей, а саме емоційний відгук на музику, чуття музичного ритму, чуття тембру.

Результативність роботи вокального гуртка «Пісенний віночок» підтверджена практичними успіхами дітей. Це і виступи перед дітьми, батьками, участь у дитячому міському фестивалі. А жодне свято в садочку не проходить без активної участі в ньому учасників гуртка.

 

Гурток «Маленькі творці». 

  

  

Керівник   психолог практичний Кошевчак Тетяна Леонідівна.

             Керівник гуртка на своїх заняттях створює навколо дитини світ високої емоційної культури. Вона навчає їх способам та прийомам, що стимулюють та спрямовують їх емоційний розвиток, вчить керувати своїми емоціями, передавати емоційний стан за допомогою засобів образотворчого мистецтва. Заняття в гуртку включає у себе дві складові, які гармонійно поєднано однією темою – це ігри та вправи та регулювання емоційного стану, підвищення самооцінки та творча діяльність у вигляді малюнка, аплікації, виготовлення поробки. 

Особливістю даного гуртка є те, що практичний психолог використовує нестандартні техніки, технології, матеріали при виконанні творчих завдань дітьми. Адже саме це викликає у них найбільше емоційне захоплення, допомагає їм самовиразитися. Завдяки цьому гуртківці мають можливість вирости емоційно зрілою, впевненою у власних силах, цілеспрямованою особистістю.

 

Гурткова робота у нашому закладі організована так, щоб кожен дошкільник мав можливість проявити себе, показати свої творчі та розумові здібності. Крім того не лише гуртківці, а й решта дітлахів за своїм бажанням мають можливість спробувати свої сили у образотворчій, музичній, театральній діяльності, пограти у шашки, адже у розвивальних центрах вікових груп створені всі умови та наявне відповідне обладнання для задоволення їх потреб. Наш заклад дошкільної освіти працює для того, щоб задовольняти потребу й цікавість дитини до певного виду діяльності, розвивати її природні задатки, загальні та спеціальні здібності, активізувати дитячу творчість, своєчасно виявляти обдарованість.

 

 

 

 

 

 

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Гаряча лінія
Педагогічна преса

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz