| RSS
Меню сайту
МОНУ
Управління освіти
ММЦ
Гаряча лінія
Педпреса

фотоновини 2015-2016 р.

 23-25 серпня у садочку було проведено ряд заходів з нагоди святкування 25-річчя Дня Незалежності України, Дня Державного Прапора. В урочистій та святковій атмосфері діти та працівники садочка співали патріотичні пісні, розповідали вірші, прославляючи неньку-Україну.

 

    1 червня вихованці садочка святкували День захисту дітей. Вони були учасниками цікавих та веселих заходів, що організовані як у дошкільному закладі, так і у місті. Команда старших дошкільників брала участь у щорічній спартакіаді дошкільників, де отримала диплом учасника, медалі та солодощі. А на всіх малят чекала розважально-ігрова програма на спортивному майданчику дошкільного закладу, конкурс малюнка на асфальті "Ми є діти українці".

    

    В кінці травня у садочку пройшли випускні свята для старших дошкільників. У радісній, святковій атмосфері майбутні першокласники співали пісні, розповідали вірші, грали в ігри, прославляючи свою родину, дитячий садочок, рідну Україну. Хочемо висловити подяку батькам випускників, музичному керівнику Антоновій С.Л., студентам ІІ курсу 1 групи  відділення дошкільної освіти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка Михальській Я. та Лавріненко С. за надану допомогу в організації та проведенні святкових дійств.

  

  

    19 травня заклад приймав участь у акції "Одягни вишиванку".

  

  

 

    4 травня у закладі проведено тематичну музичну розвагу до свята Великодня. У радісній, святковій атмосфері учасники заходу грали у народні ігри, співали тематичні пісні, розповідали вірші, знайомилися із народними традиціями, пов'язаними із святкуванням цього величного свята в Україні.

  

 

    Протягом останнього тижня квітня працівники та вихованці дошкільного закладу в черговий раз збирали продукти харчування для подальшої їх передачі в зону проведення АТО. Слід відмітити, що в дитсадку не залишилося жодного байдужого, хто б не прийняв участь у даній акції. Крім того силами вихованців старших груп та працівників садочка в цей же період було сплетено маскувальну сітку, яка передана волонтерам.

  

     26 квітня у дошкільному закладі пройшло чергове засідання клубу педагогічної творчості для молодих педагогів міста "Сходинки до майстерності". Учасники мали можливість поділитися власними напрацюваннями за рік, досвідом роботи з іншими колегами, презентувавши електронні та паперові портфоліо, методичні та дидактичні наробки, посібники. Присутні на засіданні високо оцінили актуальність висвітлених проблем, рівень підготовки молодих колег та вміння презентувати свій досвід.

     

     20 квітня на базі дошкільного закладу проходило міське методичне об'єднання вихователів груп раннього віку. Учасники засідання переглянули організовану інтегровану діяльність "Півникова сім'я", яку провела вихователь ДНЗ Ляшенко В.П., а також обмінялися досвідом роботи щодо організації сучасних занять з дітьми раннього віку.

    

     24 березня до дітей старших та середніх груп завітали із розважальною програмою студенти Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я. Франка. У веселій, радісній атмосфері наші дітлахи зустрічали весну, бреручи участь у цікавих музичних номерах під час перегляду весняної казки. Адміністрація садочка, дитячий колектив щиро вдячні організаторам цього дійства, зокрема викладачам коледжу Судді З.О. та Мельничук О.І, а також студентам ІІ курсу 1 групи відділення дошкільної освіти за цікавий та професійно проведений захід.

    

      12 березня заклад брав участь у виставці обрядових ляльок в рамках проведення загальноміського свята-ярмарку "Проводи Зими-зустріч Весни". Наша "Паняночка-весняночка" своїми яскравими, весняними кольорами, радісною посмішкою вітала всіх присутніх зі святом та закликала весноньку.

  

   З 9 по 12 березня у садочку проводилися Шевченківські дні. Згідно з планом заходів проведено різноманітні форми роботи з дітьми, присвячені цій темі. У ці дні дітлахи в черговий раз вшановували великого Кобзаря, прославляючи неньку-Україну.

    

    11 березня старші дошкільники проводжали зиму та зустрічали весну під час тематичної розваги, присвяченої заключному святу зимового циклу. 

    

        На початку березня вихованці садочка вітали своїх любих мам, бабусь, дівчаток, сестричок із першим весняним святом 8 Березня. У радісній, святковій атмосфері лунали найтепліші слова вітань, звучали наймелодійніші пісні,а обличчя присутніх сяяли найтеплішими посмішками.

     Протягом третього тижня лютого у закладі проведено ряд тематичних заходів до Міжнародного дня рідної мови.Особливо насиченим, цікавим та змістовним був КВК "Мова моя солов'їна", підготовлений музичними керівниками садочка. Діти та дорослі із задоволенням брали участь у різноманітних конкурсах знавців української мови, а в кінці заходу всі учасники поласували смачними варениками.

    5 лютого вихователь-методист садочка в залі управління освіти представляла проект духовно-морального спрямування "Раз добром зігріте серце вік не охолоне", проведений в рамках реалізації науково-методичної теми управління освіти.

   З 18 по 22 січня у дошкільному закладі проведено ряд тематичних заходів, присвячених Дню Соборності України. Вихованці старших груп разом з батьками малювали малюнки на тему "Ми-діти України", брали участь у тематичних заняттях "Я все люблю в своїм краю". 22 січня у день свята діти та працівники садочка були у вишиванках та брали участь у літературно-музичній розвазі "В сім'ї єдиній, вольній, новій". Всі проведені заходи були цікавими та спрямованими на виховання справжніх патріотичних почуттів у маленьких українців. 

 

 

 

   Зима знову порадувала нас пухким, м'якеньким сніжком.Особливо раді цьому вихованці нашого садочка, так як можуть черговий раз насолодитися всіма зимовими розвагами.Але це не лише пора розваг для дітей, а й пора турбот, пов'язана з розчищенням снігу. Вихованці садочка та працівники щиро вдячні голові КСН №3 мікрорайону "Рокитний" А.Л.Чумаченко за сприяння у розчищенні території садочка від снігових заметів технікою, люб'язно наданою народним депутатом України VIII скликання О.М.Дмитренко.

 

    14 січня старші дошкільнята радо щедрували, засівали, вітали один одного та всіх присутніх зі святом Святого Василя,  Старим Новим роком на тематичній розвазі. Насичена цікавими конкурсами та пісенними номерами програма запам'яталася всім дітям. А за те, що малята гарно співали,  щедрували, засівали, господарі пригостили їх запашними пиріжками.

     11 січня наші дітлахи були учасниками зимових розваг, що пройшли під девізом "На морозі, на сніжку загартуймось в дитсадку".   Малята із задоволенням каталися на санчатах, брали участь у різноманітних зимових конкурсах та отримали багато незабутніх вражень, позитивних емоцій та користі для здоров'я. 

   

    На період зимових канікул для вихованців садочка продумано цікаві та змістовні заходи, в яких вони із задоволенням беруть активну участь. Так 06.01. у тематичний день "Зігріймо пташину маленьку" проведено ряд бесід з використанням навчальних презентацій про зимуючих птахів, дидактичні ігри,образотворчу діяльність та вивішено нові годівнички на майданчиках старших вікових груп.

 

     З 24 по 28 грудня відбулися "Новорічні розваги з Дідом Морозом". Всі вихованці співали пісень, брали участь у святковій розважальній програмі та отримали привітання та подарунки. 

   

   18 грудня вихованці нашого садочка святкували День Святого Миколая. У радісній атмосфері малята співали пісень, славили Святого Миколая та всі отримали невеличкі подаруночки. Святий Миколай також привітав і дітей соціально-вразливих категорій, вручивши їм дитячі книжечки за матеріальної підтримки батьківського комітету та адміністрації ДНЗ.

 

    2 грудня на базі дошкільного навчального закладу відбулося чергове засідання клубу педагогічної творчості для молодих педагогів міста "Сходинки до майстерності". На ньому учасники розглядали питання пов'язані із реалізацією завдань освітньої лінії "Особистість дитини" за Програмою навчання і виховання дітей від 2 до 7 років "Дитина".

  

    На початку листопада вихованці дошкільного закладу відзначали осінні свята. У веселій, насиченій розважальними та музичними номерами програмі діти прощалися із осінню, а присутнім на святі гостям та батькам показали свої творчі здібності.

    12-13 жовтня у садочку було проведено ряд  заходів з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України. Серед них тематичне заняття «Україна мати. Вмій її захищати», на якому був присутній боєць АТО Пилипченко М.М. Цікавою та насиченою була фізкультурно-музична розвага "Українські козаки славлять Україну на всі віки". Всі заходи були  пронизані почуттям патріотизму та любові до рідної України, та не залишили байдужими кожного, хто був на них присутній.    

 

   10 жовтня працівники дошкільного закладу відвідали Козацьку фортецю у с. Бубнівщина. Під час екскурсії  дорослі поринули у історію українського козацтва, помилувалися красою української осінньої природи, взяли активну участь у спортивних змаганнях та розважальній програмі. Колектив садочка щиро вдячний Прилуцькому козацькому полку МСКС на чолі з отаманом Ткаченком С.Г. за надану можливість цікаво та з користю провести вільний час.

 

     5 жовтня на спортивному майданчику дошкільного закладу вирувало справжнє свято. Його для дітлахів організували представники Прилуцького козацького полку МСКС. Разом з цікавими конкурсами та розвагами, що проводилися аніматорами, діти отримали від козаків облаштований для гри в волейбол та баскетбол майданчики, а також обладнання для проведення фізкультурно-оздоровчої роботи. Діти, батьки та працівники садочка вдячні козакам Прилуцького козацького полку за незабутні враження та позитивні емоції.

 

    26-27 вересня у місті вирував міжрегіональний Воздвиженський ярмарок. Наш садочок був активним учасником "Свята дерунів", що проходило на Театральній площі міста. Прилучани мали можливість поласувати смачними, запашними дерунами, а працівники садочка отримали позитивні емоції та незабутні враження від даного дійства. 

 

    25 вересня працівники та вихованці садочка святкували Всеукраїнський День дошкілля. У святково прикрашеному залі лунала весела музика, звучали найтепліші слова привітань та побажань. Всі присутні отримали задоволення від участі у святковому дійстві.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Гаряча лінія
Педагогічна преса

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz